haberler / SSD Diskler Üst Sıralarda Olmak İçin Kapışıyor

SSD Diskler Üst Sıralarda Olmak İçin Kapışıyor

15.01.2014 21:23:04

Piyasaya sürülen yeni SSD diskleri birbirleriyle kapışmaya devam ediyor. Samsung’un bu konularda yaptığı çalışmalar ve iyi ürünleri piyasaya sürmesi bu konuda kendisiyle yarışılamayacağını gösteriyor.
Samsung'un yeni SSD diski 840 EVO en iyilerden olmayı başardı. Samsung’un bu diski üretirken yaptığı titiz çalışmanın ödülünü en iyisini yapmış olduğunu görüyoruz. Bu diskin gerçekten çok iyi olup olmadığını ya da diğerlerinden gerçekten üstün olup olmadığını bilebilir miyiz? EVO 840'ın 120GB'tan 1000GB'a kadar olan tüm sürümleri test edildi ve en iyileri sıralamaya koyuldu. İnsanların bu diskleri kullanırken bu sıralamadan oldukça iyi bir şekilde yararlanacaklarına eminim. Bu konuda çok iyi olduğunu kanıtlayan Samsung bu disklerin en iyilerini üreterek en iyi üretici marka olma yolunda emin adımlarla yükselmekte.

Samsung oldukça başarılı bir iş çıkardığı 840 EVO SSD serisini piyasaya vereli çok uzun bir süre olmadı ve yeni SSD MEX Controller ve turbo yazma teknolojisi ile Samsung 840 EVO 1TB, IOPS ve transfer süresi testlerinde oldukça iyi sonuçlar verdi. Testlerdeki bu mükemmel başarısından sonra gözler hemen bu disklerin üzerine çevrildi. Herkesin tercih edeceklerinin ilk sırasına oturmayı başaran bu diskler oldukça özenli bir şekilde hazırlanmış ve kullanıcıların hizmetlerine sunulmuştur.

Aynı gelişmiş özellikler ve aynı mükemmel performans, 750, 500, 250 ve 120 GB sürümlerde de aynı şekilde mükemmelliğini sürdürmektedir. Söz konusu depolama olunca Samsung’dan başkasına söz düşmeyeceğini de bu ürünlerin gerçekten iyi olmalarında ve sıralamadaki başarılarında görebiliyoruz. Samsung’un depolama konusundaki başarısı mükemmel derecede ileride olduğu yapılan tüm testlerden sonra tescillenmiştir. Bu konuda yapılan her türlü çalışma sonucunda SSD disklerinin çok iyi olduklarını ve bu mükemmelliklerini üst seviye taşıdıklarını görmüş bulunmaktayız. Samsung’un teknolojik ürünlerinin her konusunda çok iyi olduğunu bilmek ve diskler konusunda da gösterdiği başarı sayesinde piyasada adından oldukça fazla söz ettirmeyi başarmış durumdadır. İnsanların bu markanın ne kadar iyi olduklarını görmüş ve ilgilerini bu markaya oldukça fazla bir şekilde göstermişlerdir. Samsung’un da bu konudaki çalışmalarının devam edeceği çok belli bir şekilde görülmüştür.
yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda