haberler / Steam zamlarına tepki

Steam zamlarına tepki

27.10.2014 22:18:13

Günümüzde gelişen akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinde oyunlar oynuyoruz.

Steam için tepki. Günümüzde oynadığımız oyunlara bilgisayarlar üzerinde sürekli olarak yeni yeni harcamalar yani para harcamaları yapıyoruz. Bundan dolayı bilgisayarlarımızda da oyunlara para veriyoruz. Bugün gelen bilgilere göre Steam Türk fiyatlarında yaptığı fiyat artışından dolayı kampanya başlatıldı. Bilgisayar oyunlarının fiyatlarında indirim yapmayan Steam Türk lirası ile fiyatları daha fazla arttırmış ve sabit fiyat yüzünden kampanya başlatılmıştır.


Steam logo

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber oyunların daha fazla fiyat ile satışa sunulması oyun fiyatlarının fazla fiyat ile satışa sunulmasını sağlıyor. Bakalım Steam yeni fiyatlarında herhangi bir indirim yapabilecek mi? Bizlere bu konu hakkında bu konu ile ilgili neler düşündüğünüzü yorum olarak bildirebilirsiniz. Bugün başlatılan kampanyaya katılmanız hem oyun için hem kendi oyunlarınız için düzgün bir dolar ve Türk lirası fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olabilir.

Ayrıca Steam kampanya ile ilgili change üzerindeki kampanyaya nasıl bir açıklama yapacak? Steam yeni fiyatlarında yapılan artış sonucu oyunlarda sabit fiyat ile satışa sunmuştu ve oyuncular fiyatlar hakkında Steam ve Steam kanallarına bilgi almak için oyun hakkında yorumlar yapmıştı.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda