haberler / Teknosa Turuncu İndirim Kampanyası

Teknosa Turuncu İndirim Kampanyası

22.08.2014 22:42:57

Teknosa'da 22-25 Ağustos tarihleri arasında ''Turuncu İndirim'' kampanyası sizleri bekliyor!

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliğinde lider markalar arasında yer alan Teknosa bu hafta da turuncu indirim tutkunlarına %50’ye varan indirimler uyguluyor. Teknosa mağazalarında bilgisayar, televizyon, cep telefonları, beyaz eşyalar ve küçük ev aletlerine kadar tüm teknolojik ürünlerde 22-25 Ağustos tarihleri arasında %50 indirim tüketicileri bekliyor. Teknosa ‘’Turuncu İndirim’’ kampanyası olarak düzenlediği bu sistemi her hafta sonu uyguluyor. Bu hafta da birçok üründe %50’ye varan indirimlerle karşılaşmak mümkün. Ev eşyası, telefon ve bilgisayar ihtiyaçlarınız varsa teknosa indirimlerinden faydalanmanın tam zamanı. Ev eşyalarınızı ya da bilgisayarınızı yenilemenin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Turuncu indirim kampanyası sizleri bekliyor.

Teknoloji markaları arasında kendini kanıtlamış ünlü firmalar arasında yer alan Teknosa turuncu indirimleri teknoloji tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Siz de teknolojik ihtiyaçlarınızı 22-25 Ağustos 2015 tarihleri arasında Teknosa’da %50’ye varan indirimlerden faydalanarak karşılayabilirsiniz. Özellikle indirimli ürünleri takip edenlerin ve indirimleri kaçırmayan teknoloji tutkunlarının bu hafta Turuncu İndirim’den faydalanması bekleniyor. Geniş müşteri kapasitesine sahip firmanın indirimleri sabit müşterileri cezp ediyor. Ayrıca her hafta sonu yapılan indirimler teknoloji tutkunlarının da yüzünü güldürüyor. Şu sıralar teknolojik ürünlerine ihtiyacınız varsa turuncu indirimden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan beyaz eşyaya ve tüm küçük ev aletlerine varana kadar birçok üründe bu hafta sonu Turuncu indirim kampanyası sizleri bekliyor. Fırsatlardan yararlanmak için tüm Teknosa mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda