haberler / The Evil Within sistem gereksinimleri açıklandı

The Evil Within sistem gereksinimleri açıklandı

26.09.2014 23:32:01

The Evil Within sistem gereksinimleri yayınlandı

Günümüzde gelişen akıllı telefonlar ile beraber gelişen teknoloji bilgisayarlarımızın aşırı derece güçlü ve aşırı derece kuvvetli oyunları rahatlıkla kaldırmasını sağlıyor. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarımız zaman zaman kassa da kullanıcıların istedikleri oyunları açabilen bilgisayarlar kullanıcıların en sevdiği oyunları oynamalarına imkan sağlıyor. Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber artan istek ve artan bilgisayar oynama istekleri kullanıcıların da en sevdiği oyunları oynamalarını sağlıyor. Bilgisayarlar üzerinde oynanan oyunlardan daha fazla zevk alan ve zevk alındığından dolayı üreticilerin bilgisayarlar için geliştirdikleri oyunlar dikkatleri üzerine çekiyor.

The Evil Within yeni nesil konsollarımızda 40 GB HDD, eski nesil konsollarımızda 7 GB HDD isteyecek. Oyun genel olarak kullanıcıların seveceği bir oyun olacak ve grafikleri ile dikkatleri üzerine çekecek bir oyun olacak.

Bakalım oyun nasıl bir deneyim ve nasıl bir performans sunacak? Sizler oyun hakkında ne düşünüyorsunuz bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Yorum yapmak için oyunun sitesine bakabilirsiniz ve görseller veya görsellerini sitemiz üzerinde göremeyebilirsiniz.


yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda