haberler / Tim Cook gaymış

Tim Cook gaymış

30.10.2014 21:20:40

Tim Cook gay mi? Tim Cook detaylarıyla açıkladı

Tim Cook gaymış

Tim Cook gay mi? Apple CEO'su Tim Cook bugün yaptığı açıklamada gay olduğunu açıkladı. Gelişen teknoloji Dünyasında adımlarından emin olarak ilerleyen Tim Cook ve CEO'su olduğu Apple bugün teknoloji Dünyasını gay olduğunu açıklaması ile beraber şaşırttı.

Tim Cook yaptığı açıklamalarda gay olduğunu bu zamana kadar açıklamadığını bugün gay olduğunu açıklamanın vaktinin geldiğini söyledi. Yabancılar ve Türkler dahil olmak üzere bir hastalık olarak değil Allah tarafından verilen bir duygu olduğu açıklanan gay olmak diğer tabiriyle beraber erkek erkeğe cinsel ilişki yaşamak tuhaf bir duygu olmasına rağmen bu hastalığın çaresi yok. Allah tarafından verildiği iddia edilen eşcinsellik hakkında sizlere bilgi verecek olursak, eşcinsellik genel olarak bir erkeğin başka bir gay erkekle beraber ilişkiye girmesine deniyor, cinsellik ve gay konularında en büyük rolü oynayan faktörler ise herhangi biri tarafından bilinmiyor. Allah tarafından verildiği iddia edilen ve sadece belirli erkeklerde görülen eşcinsellik teknoloji ve televizyon Dünyasında neredeyse erkeklerin büyük bir yüzdesinde görülebiliyor.

Tim Cook tarafından yapılan açıklama “Ben eşcinsel olduğum için gurur duyuyorum ve ben eşcinselliğin Allah'ın bana verdiği en büyük hediyeler arasında olduğunu düşünüyorum” dedi. Tabii bunu sorgulamaya çalışmak tamamen bir saçmalık olsa bile yabancılar yorumladığına göre gay olan kişinin mutlaka bir erkekle ilişkiye girdiği ve teknoloji Dünyasının buna karışmaması gerektiği açıklandı.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda