haberler / Türk Telekom'dan iPhone Uygulaması

Türk Telekom'dan iPhone Uygulaması

30.10.2013 07:41:15

Ülkemizin bir numaralı internet sağlayıcı firması olan Türk Telekom, bundan birkaç yıl öncesine kadar devlet elindeyken biraz pasif kalmıştı.

Ancak devlet özelleştirmenin yolu açıp da Türk Telekom firmasını özelleştirince firma son derece büyük ataklarla ülkemizin hem internet hem de telefon ağını olabildiğince genişletti. Hala internetin daha hızlı olması için çalışmalarına devam eden firmanın en önemli yeniliklerinden bi tanesi fiber alt yapıda internet ortamının sağlanması oldu. Tüm bunların yanında ülkemizin iletişim alanında diğer dünya ülkelerinden aşağıda kalmasını istemeyen firma buna yönelik çalışmalarını devam ettirirken firmanın çalışmaları arasında uygulamalar da önemli yer tutmakta.

Akıllı telefonlar son yıllarda hayatımızın önemli bir parçası oldu. Adeta küçük bir bilgisayar misyonunu üstlenmekte olan akıllı telefonlar insanların ellerinde olmaya devam ederken insanların hayatlarını daha da kolaylaştırmanın yollarını bulmuş durumda. Dünyanın .eşitli yerlerinden çeşitli uygulamaların yüklenmiş olduğu Google Play sayfasına her gün onlarca uygulama gönderilirken gelen uygulamalar insanların telefonlarına indirilerek uygulamaları kullanmalarına olanak sağlıyor.

Türk Telekom en önemli uygulamalardan bir tanesini geliştirerek insanların hizmetine sundu. iPhone için geliştirilmiş olduğu Online Hizmet uygulamasını AppStore’da yayınlayan şirket, uygulamanın ayrıntılarını paylaştı. Yazımızın devamında uygulamanın tüm ayrıntılarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Türk Telekom A.Ş, iPhone kullanıcıları için Online Hizmet veren uygulamasını App Store’de yayınlarken nline hizmet uygulaması ile artık tüm cihazlardan bir çok hizmetin mobil cihazlar üzerinden görünmesi de sağlanıyor.

Türk Telekom online hizmet isimli uygulama ile kullanıcılar fatura işlemlerini, görüşme detayların,ı tarife değişikliklerini, avantajlı fiyatlarla nasıl her yöne sms gönderileceğini, kampanya şifrelerini, bilgi taleplerini, istek ve arıza bildirimlerini, en yakın Türk Telekem bayi ve merkezlerini öğrenebilecekler. Tüm bunların yanında en yakın nöbetçi eczaneyi bulma gibi çeşitli hizmetlere de uygulamada yer verilmiş.

Türk Telekom firmasına bağlı oklan ADSL veya telefon numaranız ile sisteme kayıt olabilirsiniz. Saydığımızın tüm hizmetlerden de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

iPhone için geliştirilmiş uygulamayı ücretsiz olarak buradan [itunes.apple.com] veya App Store'dan indirebilirsiniz.

Türk Telekom’un bu uygulaması ile insanların işleri daha da kolaylaşacak.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda