haberler / Twitter 140 Karakter Limiti

Twitter 140 Karakter Limiti

21.08.2014 14:19:26

Twitter 140 karakter limiti Tweetstorm uygulaması ile çözüme kavuşuyor!

Twitter artık kullanıcılara 140 karakter limiti sorunu yaşatıyor. Kimilerine göre bu Twitter için iyi bir uygulama iken, kimilerine göre ise sorun yaratıyor. Bazı kişilere göre bu limit bireylerin düşüncelerini sınırlayan bir uygulama olarak düşünülüyor. Bu düşünceye sahip olan kişiler arasında Tweetstorm uygulamasının fikir sahibi olan Marc Andreessen de dahil oluyor. Marc Twitter 140 karakter limiti için Tweetstorm’u uyarmış ve Twitter’da Tweet atmanın daha özgür şekilde olabileceğini belirtmiştir.


Tweetstorm bu soruna çözüm buldu ve işte sorunun çözümü;


Create Tweetstorm: Bu Create butonu sayesinde 140 karakter limiti probleminizi çözüme kavuşturmanız mümkün. Butona tıklayarak eklenti için gerekli izinleri vererek 140 karakter limitine takılmaktan kurtulabilirsiniz.
Twitter 140 karakter sorunu için kullanılan Tweetstorm çözüm yolu akıllı telefonlarda da kullanılabiliyor. Fakat akıllı telefonlarda Thunderstrom olarak adlandırılan bir İOS uygulaması bu sorunu çözüme kavuşturuyor. Bu program Twitter 140 karakter limiti sorununun yanı sıra iki Tweet arasında geçecek süreyi de belirleyerek attığınız Tweet’lerin istediğiniz zaman yayınlanmasını sağlamaktadır.


Thunderstorm İOS işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilen ve 140 karakter limiti sorununu ortadan kaldıran çözümdür. Tweetstorm’u kullanarak kısa sürede 140 karakter limiti problemini çözüme kavuşturabilir, Twetter üzerinde özgürce paylaşım yapabilirsiniz. Yapılan bu uygulama 140 karakter limiti ile ilgili sorun yaşayan Twetter kullanıcılarının da yüzünü güldürmeyi sağlıyor. Tweetter kullanıcılarının memnuniyetini her daim ön planda tuttuğunu ve uygulamalarla ilgili sorunların da kısa sürede çözüme kavuşturulduğunu gösteriyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda