haberler / Twitter 'sen yokken' özelliği

Twitter 'sen yokken' özelliği

26.01.2015 15:39:24

Twitter resmen haber beslemeleri özelliğini başlattı

Bazı kullanıcılar Aralık ayından bu yana 'sen yokken' özelliğini gördüklerini bildirdikten sonra Twitter'da resmen, yeni bir özelliği başlattığını açıkladı. Bu özellik Facebook news feed özelliğine benzer bir şekilde çalışmakta olup önemli haberleri göstermek için tasarlanmıştır. Ayrıca son giriş tarihinden itibaren kaçırmış olduğu mesajlarada erişim imkanı sunar.

Araç, kullanıcılara önemli oldugunu düşündüğü tweetler için seçme imkanı sunacak.

Twitter sen yokken özelliği
Sonunda! Twitter uygulamalarının ve web sitesi üzerinden (resimli) bir 'sen yokken' özelliği yayınladığını duyurdu. Araç, kullanıcılara önemli olduğunu düşündükleri Tweetler için bir seçme imkanı sunacak ve gözden kaçırılmasını önleyecek.

Ürün Yöneticisi Paul Rosania, web sitemizde ve uygulamalarımızda yeni bir özellik tanıtıyoruz. Eğer takip ettiğiniz hesaplardan kaçırdığınız tweetleri tekrar erişmeniz için biz özetlemeye çalışacağız. Amacımız, Dünya'nın neresinde olursanız olun biz Tweeter'da daha çok zaman harcamanız için yardımcı olmak istiyoruz, dedi

Bu özellik, ilk yılbaşı gecesi kullanıcılar tarafından fark edildi. Bu özellik Facebook news-feed özelliğine oldukça çok benzemektedir.


Sen Yokken Özelliği

Yeni özellik, Aralık ayı itibari ile bazı kullanıcıların haber beslemelerini farketmesiyle ortaya çıktı fakat arac resmen, bu hafta Twitter tarafından açıklandı.

Kullanıcıların önemli olduğunu düşündüğü Tweetlerine erişim sağlar ve son giriş tarihinden itibaren kullanıcılar Twetleri kaçırmış olabilir.

Kullanıcının zaman çizelgelsinin üst kısmında gözükür.

Güncelleme dün itibari ile iOS ve Android sistemli cihazlarda geldi.


yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda