haberler / Vestel'in Akıl Almaz Ürünü

Vestel'in Akıl Almaz Ürünü

04.08.2014 17:30:39

Vestel, Çift ekran özellikli televizyon ürün inceleme ve detayları

Teknoloji günümüz şartlarında insan hayatını kolaylaştırmada birebirdir. Her gün farklı özelliklerde televizyonlar, ev aletleri, cep telefonları ve buna benzer ürünler piyasaya çıkmaktadır. Bende şimdi sizlere Vestel'in yeni ürünü olan ve teknolojinin ne denli ilerlediğini gösteren Vestel çift ekran özellikli televizyonundan bahsetmek istiyorum. 


Vestel çift ekran özellikli televizyonu ile artık kumanda kavgası etmek yok. Bugün dizi var maçı açamam ve ya maç var diziye bakamayız gibi dertlenmenize de gerek yok. Artık maç izlemek isteyen kişilerle dizi izlemek isteyen kişiler aynı anda televizyon başına oturabilecekler. Ve ya çocuğunuz çizgi film izlerken siz kendi programınızı izleyebilirsiniz. Vestel çift ekran özellikli televizyonunuzu izlemek için iki adet özel 3Dli gözlüklere ihtiyacınız vardır. Tabi bu gözlük sayısı kişi sayısına görede değişebilir. Bir kişi beyaz gözlükle sinema filmini izlerken diğer kişi kırmızı gözlükle futbol keyfi yaşayabilir. Gözlüklerin kulaklık çıkışı da bulunmakta ve bu kulaklık çıkışı ile seslerin birbirine karışımı engellenmektedir. Kulaklık çıkışı ile iki ekran arasında geçiş yapabilirsiniz.

Son derece şık ve ince tasarımıyla dikkat çeken Vestel çift ekran özellikli televizyonu almanızı tavsiye eder ve kumanda kavgalarınızın bitmesini dilerim.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda