haberler / Windows 10 güncelleme yayınlandı

Windows 10 güncelleme yayınlandı

13.11.2014 03:36:27

Windows 10 işletim sistemini yayınlayan Microsoft bugün güncelleme yayınladı.

Windows 10 güncelleme

Windows Phone işletim sistemine sahip Microsoft Lumia 535 modelini tanıttıktan sonra kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken şirket Microsoft Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü için yayınladığı güncellemelerde Windows 10 işletim sisteminin daha hatasız ve daha performanslı çalışmasını sağladı. Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü için yayınlanan güncellemede hata gidermelerinin yanı sıra performans ve performans arttırmaları gibi özellikler sunuldu.

"Task view" (aktif pencereler) butonu ve "Arama" butonu kaldırma özelliği, küçültme ve aktif etme animasyonları yayınlandı, Pencere görünümündeki Windows uygulamalarında seçenekleri açan üç nokta artık "hamburger-menü" tarzı menü açılıyor, MKV desteği, Arayüzde yeni ayrıntılar, 3 parmak yukarı – pencere/görev görünümü, 3 parmak aşağı masaüstünü göster, 3 parmak sağa & sola vurma – ALT-TAB görevi, 3 parmak sağa & sola itme uygulamalar arası geçiş, 3 parmak ile dokunuş arama görevi gibi özelliklere sahip.

Windows 10 güncellemesini Windows 10 yüklü bilgisayarınıza yüklemek için yapmanız gereken Windows 10 güncelleme ayarlarına girerek güncelleme ayarlarından yapabilirsiniz. Windows 10 ve Windows 10 güncellemesini yaparken cihazınızın şarjda olduğundan ve şarjının olduğundan emin olmanızı öneririz. Windows 10 güncellemesi bazı cihazlar tarafından güncelleme olarak otomatik olarak indirelecek ve otomatik olarak bilgisayarınızda yüklü olacaktır. Windows 10 güncellemesini yaparken lisans doğrulama gerekmez.


Windows 10 Tanıtım Videosu
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda