haberler / Windows 10 İçin Son Gün 29 Temmuz!

Windows 10 İçin Son Gün 29 Temmuz!

13.05.2016 15:20:42

Kullanıma sunulduktan sonra geçişlerin ücretsiz yapılmasıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Windows 10, 29 Temmuz tarihinden itibaren Windows 8 ve 7’den geçişlerin 119 dolar karşılığında olacağını duyurdu.

Windows 7 ve 8’den direkt geçiş sayesinde bilgisayardan çok anlamayan kullanıcıların bile Windows 10’a geçmesini sağlayan Windows, bu konuda çok iyi bir satış stratejisi uyguladığını söylesek yanılmış olmayız.

Konuyla ilgili Windows tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların Windows 10’a geçmesini isterken Windows’un belirli bir tarihten sonra ücretli olacağını belirtildi. Bu tarih Windows tarafından 29 Temmuz olarak açıklandı.

Windows 10 tanıtımlarından ve çağrılarından anlaşıldığı üzere Windows 10’a ilgi çok büyük. Yapılan son resmi açıklamalara göre 300 milyon kullanıcı barajını daha şimdiden aşmış durumda. Yeni ve stabil bir işletim sistemi için insanların kurulu olan sistemi değiştirmek zorunda olması bu konuda sıkıntı çıkartırken Windows 10 ile birlikte artık gelen yeniliklerin güncelleme olarak geleceği de gelen bilgiler arasında.


Windows 10 İçin Son Gün 29 Temmuz!

Windows, bu süreçte iyi bir satış stratejisi kurduğunu iddaaları da kulağımıza gelen haberler arasında. Zira tarihin 29 Temmuz olarak verilmesi ve bu tarihten sonra ücretli olacak olması, insanların hemen Windows 10 yüklemesini sağlacak.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda