haberler / Windows 10 tanıtıldı

Windows 10 tanıtıldı

01.10.2014 01:29:45

Microsoft rakamları atladı Windows 10 işletim sistemi güncellemesini tanıttı.

Microsoft tarafından bugün Windows 9 işletim sisteminin tanıtılacağını sizlerle paylaşmıştık. Windows için yeni güncellemeler yayınlayan ve sürekli olarak güncellenen Windows 8.1 işletim sistemine güle güle diyerek yeni işletim sistemini tanıttı. Windows 8.1 işletim sistemi güncellemesiyle beraber sürekli olarak metro ve metro menüsünden eleştiriler alan Microsoft yeni Windows 10 işletim sisteminde metro menüsünü kaldırdı.

Windows 9 işletim sistemini tercih etmesi beklenen Microsoft rakamları atlayarak Windows 10 işletim sistemini tanıttı. Windows 9 işletim sistemi ile beraber kullanıcıları XP işletim sistemine götüreceği iddia edilen Microsoft bu iddiaları duyup Windows 10 işletim sistemini tanıttı.

Windows 10 işletim sistemini Blog üzerinden resmi olarak açıklayan Microsoft yeni işletim sisteminde metro menüsüne yer vermedi. Metro menüsü için sürekli olarak bildirim alan ve sürekli olarak kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan Windows 8.1 işletim sisteminden sonra Windows 10 işletim sistemi kullanıcıları sevindirecek. Microsoft tarafından yayınlanacak olan Windows 10 işletim sistemi gelecek günlerde geliştirici kullanıcılar için yayınlanacak.
Bakalım Microsoft yeni işletim sistemi güncellemesini ne zaman yayınlayacak? Windows 10 işletim sisteminin kısa zaman içerisinde yayınlanacağını açıklayan Microsoft Microsoft Blog üzerinden yayınladığı bilgilerde Windows 10 işletim sisteminin kısa zaman içerisinde yayınlayacağı Windows 10 işletim sisteminde yeni yeni özelliklere yer verecek. Windows 10 işletim sistemi yayınlandığında sizleri bilgilendireceğiz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda