haberler / Windows 7 satışları durduruldu

Windows 7 satışları durduruldu

02.11.2014 21:04:43

Microsoft tarafından açıklanan bilgilere göre Windows 10 işletim sistemi gibi yeni işletim sistemlerinin tercih edilmesi gerektiği açıklanmıştı.

Windows 7 satışları durduruldu

Windows 7 satışları durdu. Windows işletim sistemi Windows 7 ile beraber kullanıcıları sevindiriyordu. Windows 8.1 işletim sistemini sevmeyen kullanıcılar Windows 7 tercih ediyor ve Windows 10 işletim sisteminden daha fazla tercih edilen Windows 7 işletim sistemi satışları durdu. Bugün gelen bilgilerde Microsoft tarafından Windows 7 işletim sisteminin satışı durduruldu.

Windows 7 kullanıcıları Windows 7 işletim sistemini kullanmaya devam edecek yeni kullanıcılar Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayar satın alamayacak ve Windows 7 işletim sistemini satın alamayacak. Bakalım Windows 7 işletim sistemi bu satışlardan sonra nasıl bir düşüş yaşayacak? Windows 8.1 kullanmanın en iyisi olduğu bilinse de kullanıcıların bazıları Windows 7 işletim sistemini kullanmakta kesin kararlı diyebiliriz. Windows 10 işletim sistemi 2015 yılında satışa sunulacak. Sizler Windows 7 işletim sistemini satın almak istermiydiniz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda