haberler / Windows Phone Riptide GP2 yayınlandı

Windows Phone Riptide GP2 yayınlandı

13.11.2014 03:24:01

Riptide GP2 oyununda kullanıcılar genel olarak bir motor sürer gibi diğer kullanıcılarla yarışıyorlar ve yarışlarda birinci olmaya çalışıyorlar.

Riptide GP2 Windows Phone da

Riptide GP2 Wİndows Phone'da. Windows Phone işletim sistemine sahip oyunlar arasında yer alan Riptide GP2 oyunu ne zaman yayınlanacak bilinmiyordu. Bugün gelen bilgilerde ise Riptide GP2 yayınladığı açıklandı. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi için yayınlanmış olan Riptide GP2 oyunu kullanıcıların deniz içerisinde jet sürmesini sağlıyor. Riptide GP2 oyununda kullanıcılar genel olarak bir motor sürer gibi diğer kullanıcılarla yarışıyorlar ve yarışlarda birinci olmaya çalışıyorlar.

Android için sevilen oyunlar arasında yer alan ve sürekli olarak ne zaman yayınlanacağı sorulan Riptide GP2 oyunu Windows Phone için herhangi bir kısıtlama yapılmamış. Windows Phone için yayınlanan oyunda bazı hatalar ve performans sorunları olmasına rağmen Windows Phone cihazlarınızdan oyunu oynayabilirsiniz. Bakalım Windows Phone mağazasında oyun sevilecek mi? Sizler bu konu ve konular hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Windows Phone mağazası ve Windows Phone üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda