haberler / Xperia Z3 Compact düşük fiyatıyla satışa sunuldu

Xperia Z3 Compact düşük fiyatıyla satışa sunuldu

23.09.2014 06:10:24

Sony'nin yeni akıllı telefonu Sony Xperia Z3 Compact satışa sunuldu.

Sony'nin yeni akıllı telefonu Sony Xperia Z3 Compact ön sipariş sürecinden sonra Amazon.com sitesi üzerinden daha düşük fiyatla satışa sunuldu. Sony Xperia Z3 Compact modelinde kullanılan özellikler neredeyse bir amiral gemi modelinde olduğu kadar yüksek ve olmasına rağmen cihazın fiyatı da oldukça yüksek. Sony Xperia Z3 modeliyle kullanıcıların eleştirilerine maruz kalan Sony Xperia Z3 Compact modeliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sony Xperia Z3 Compact modelinde yüksek bir modele yer veren ve yüksek bir cihaza yer verdiği kadar yüksek bir fiyat ve yüksek bir satış rekorları kırması beklenen Sony Xperia Z3 Compact 500 Euro ön sipariş sürecinden sonra Amazon.com üzerinden satışa sunuldu.
Sony Almanya tarafından 500 Euro ile ön siparişe sunulan cihaz özellikleri ile dikkatleri üzerine çekse de cihazın Amazon.com üzerinden satışa sunulması kullanıcıları şaşırttı.

Son gelen bilgilere göre cihazın Amazon.com üzerindeki fiyatının 405€ (yaklaşık 1.160 lira) olduğu açıklandı. Bakalım cihaz ilerleyen zamanlarda Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact olarak satışa sunulduğunda satış oranları nasıl olacak?

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda