haberler / Yahoo SmartWatch üzerinde çalışıyor

Yahoo SmartWatch üzerinde çalışıyor

05.01.2015 10:35:28

Yahoo News Digest uygulaması başarı gösterirse Apple Watch ürünlerinde yer alacak.

Apple Smart Watch

Yahoo uygulaması yeni mobil kullanıcıları çekmek için büyük bir fırsat kovalıyor. Apple Watch'ın en yüksek profilli ürünü SmartWatch gelecek yıl satışa sunulacak ve Yahoo'nun haber uygulaması yer alacak olması bekleniyor. Fakat internet devi Yahoo da kendi SmartWatch ürününü yaratmaktan vazgeçmedi.

Financial Times gazetesine konuşan Adam Cahan, geliştiriciler genellikle donanım yapmak için isteksiz iken, Yahoo şimdi akıllı saati yapıyor sözleriyle itirafta bulundu.

Bu arada, Amerika'nın en popüler web sitelerinden birine sahip, arama motoru ve web portalı için bilinen Kaliforniyalı şirket, Apple Watch yeni mobil kullanıcıları etkileyecek büyük bir fırsat olduğuna inanıyor.

IPhone 6 da tanıtıldığı zaman Yahoo'nun Haberler Digest uygulamanın bir versiyonu, 9 Eylül'de başlatılan Apple Watch ana ekranda görülmüştü.

Günlük haber ve içeriklere bağlantılar özetleyen uygulama, Yahoo'nun ürün yöneticisi İngiliz genç Nick D'Aloisio, tarafından yönetiliyor.

Sayın Cahan Samrtwatch ürünün potansiyelinden ve piyasada büyümesinden faydalanmak için beklentilerinin olduğunu Hannah Kuchler'e söyledi.


Cihaz 349 $ (£ 225) fiyatları civarında olacak.

Samsung, LG, Motorola ve Microsoft zaten kendi Akıllı Saat ürünlerini satışa başladılar. Apple bu ürünü satışa çıkardığı zaman çok büyük bir talep bekleniyor

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda