haberler / Yeni Android Güncellemesi ile Güvendesiniz

Yeni Android Güncellemesi ile Güvendesiniz

13.08.2014 16:42:23

Yönetici bölümüne dahil edilen 1.3.8 güncellemesi ile birlikte android kullanıcıları artık güvende.

Telefonlarınız çalınsa, ya da kaybolsa sorun etmenize gerek yok çünkü önemli dosyalarınız bu güncelleme ile birlikte koruma altına alınmış durumda. Uzaktan yönetim sayesinde sizler de telefonlarınızı kilitleyebiliyor ve dışarıya kapatabiliyorsunuz ve en önemlisi de az önce bahsettiğimiz gibi önemli dosyalarınıza uzaktan erişim sayesinde kolayca ulaşabiliyorsunuz.


Android kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor ve yapımcılar da bunun bilincinde hareket etmeye devam ediyor. Sürekli gelen güncellemeler nedeniyle zaman zaman uyum konusunda sorun yaşanabiliyor ancak bu güncelleme sizlere sorun çıkarmak için değil, tamamen güvenliğinizi korumak için sizlere sunulmuş durumda.

Fark yaratan bir güncelleme demek doğru olacaktır çünkü akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunu kaybolma karşısında önemli dosyalara ulaşamamak olarak karşımıza çıkıyor. Güncellemeyi otomatik olarak kabul ettiğiniz takdirde direkt olarak kurulum ve yapılanma işlemi başlıyor ve kısa süre sonra telefonlarınız güvenlik önlemleri ile donatılıyor. Yeni güncelleme hakkında yapılan yorumlara bakarsanız eğer birçok kullanıcının bu güncellemeden memnun olduğunu ve olumlu yorumlar yapıldığını görebilirsiniz. Çalınma durumunda sizler de aldığınız seri numarası ile birlikte gerekli müdahaleyi farklı cihazlar üzerinden yapabiliyor ve rehberiniz ile birlikte önemli dosyalarınızı da direkt olarak kilitleyebiliyorsunuz, bu sayede bilgileriniz hiçbir şekilde farklı alanlara sızdırılmamış oluyor ve dilediğiniz zaman da tek bir tuş ile ulaşabiliyorsunuz.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda