haberler / Zuckerberg Meydan Okuyor

Zuckerberg Meydan Okuyor

14.08.2014 18:32:09

Facebook kurucusu Zuckerberg, lateral adında bir hastalık için harekete geçti ve tedavisi çok zor olan bu hastalığın dünya genelinde biraz daha fazla yankı bulması için büyük bir meydana okuma ile karşımıza çıktı.

Buz gibi bir kova suyu başından aşağıya dökerek meydan okuyan ünlü isim, Bill Gates’e hodri meydan dedi. Daha soğuk ve daha fazla suyu eğer başından aşağıya dökemezse Gates’in daha büyük bir yardım yapması gerekiyor.


Eğlenceli bir meydan okuma olduğunu belirtmek gerekiyor ancak bu aşamada Mark’ın neden bağış yapmadığını ve bu tip şeylerle ilgilendiğini de soracak olursanız, Mark çok büyük bir miktar ile yardım kampanyasına da katıldı, bu sadece dikkatleri biraz daha hastalığın üzerine çekmek ve insanları bilinçlendirmek adına yapılan bir hareket diyebiliriz.

New Jersey valisi Mark’a meydan okuduktan sonra cevap gecikmedi ve Mark kısa sürede suyu başından aşağıya dökerek cevabını verdi. Şimdi gözler Gates’te ve eğer o da bunu yaparsa farklı isimler de bu kampanyaya dahil olacak ve zincir bu şekilde büyüyüp gidecek. Halkaların büyümesini ve daha fazla insan ulaşmasını temenni ediyoruz ve bu eğlenceli konsept içinde bu yaratıcı insanlara teşekkürlerimizi sunuyoruz, öyle zannediyorum ki kısa süre sonra bu hastalık dünya üzerinde çok daha fazla bilinecek ve insanlar çok daha bilinçli hareket etmeye başlayacaktır ve bunda ünlü isimlerin de payı yadsınamaz.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda