haberler / WeTransfer Android Uygulaması Yayında

WeTransfer Android Uygulaması Yayında

31.08.2014 16:41:07

WeTransfer Android uyumlu uygulamasını çıkardı.

WeTransfer, boyutu çok büyük olan dosyaların kolaylıkla karşıya aktarılmasına yarayan bir web platformudur. Mail yoluyla veya başka yollarla dosya transferi yapmakta zorlananların en çok tercih ettiği ve kullanınca vazgeçemediği, kullanışı çok basit ve anlaşılır bir uygulamadır.

Kullanıcıları tarafından çok sevilen dosya transfer uygulaması olan WeTransfer, İOS'tan sonra Android uygulamasını da çıkardı. 2014 Mart aylarında WeTransfer İOS uygulamasının yayınlanmasıyla Android uygulamasının ne zaman çıkacağı merakla bekleniyordu. WeTransfer Android, yaklaşık 4-5 aylık bir gecikmeyle 29 Ağustos'ta yayınlandı. Android için WeTransfer uygulamasına göz attığımıza yine kolaylık ve anlaşılırlık özellikleri ön plana çıkıyor. Arayüz tasarımı, haber resminde de göreceğiniz üzere çok sade ve kullanışlı görünmektedir.

WeTransfer Android, tek hamlede 10 GB'a kadar dosya transferi sağlamaktadır. Android için WeTransfer uygulamasının bir diğer özelliği de içinde bulunan yüksek çözünürlüklü resimler. Uzun sürecek olan bir dosyanızı transfer ederken yüksek çözünürlüklü fotoğraflara bakabileceksiniz.

WeTransfer Android uygulamasında transfer edilecek dosya seçimi de çok kolay bir yapıda. Kullanıcılarını zorlamayacak bir yapıda düşünülerek çıkarılan bu uygulama sayesinde doğrudan galeriden veya diğer kaynaklardan içerikleri çekerek dosya transferi sağlanabilecek. Bunun yanı sıra dosya uzantısı veya dosya formatı gibi ince detaylarla da kullanıcıyı uğraştırmamaktadır. Dosya formatı ayırt etmeksizin dosya transferi yapılacak olan kişiye ulaştırabileceksiniz. Google play store kullanarak Android için WeTransfer uygulamasını kolayca indirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda