haberler / TEKNOLOJİ HARİKASI MacBook Pro 13.3

TEKNOLOJİ HARİKASI MacBook Pro 13.3

22.12.2013 15:32:07

Teknoloji devi Apple her geçen gün çok daha iyi ve insanlara çok daha fazla yarar sağlayacak ürünleri üretmeye ve onların beğenisine sunmaya devam ediyor. Her seferinde kullanıcıları şaşırtabilecek derecede fazla özelliklere sahip bilgisayarlar da üretmekten vazgeçmeyen Apple halka mükemmel derece de iyi ürünleri sunabiliyor. Bu ürünlerden biri de Apple Macbook Pro 13.3’tür. bu bilgisayarın o kadar çok özelliği var ki insanlar hepsini öğrenene ve doğru kullanana kadar Apple’nin yenisini üreteceğine eminim.

Bu bilgisayar 13.3 inç model, çift çekirdekli işlemci 2.5 GHz İntel Core İ5 ile kullanıcılara çok büyük bir performans sunmaktadır. Turbo Boost’la hızı 3.1 GHz çıkarabilen bu işlemciler kullanıcıların yaptıkları her şey için daha fazla güç verir. Bu güç ile kullanıcılar bilgisayarda daha fazla işlem yapabilecek ve daha uzun süre kullanabileceklerdir. İntel HD Graphics 4000 işlemci, bilgisayarın performansını yüzde altmışa kadar arttırıyor. Bu ekstra güç kullanıcılarına şimdiye kadar ki en iyi ve en kusursuz performansı vermiş oluyor. Tüm bunların yanında uzun pil ömrüyle de kullanıcıların bilgisayarda daha uzun süre işlerini yapmalarına olanak sağlamış oluyor. HD film düzenlemek istediğinizde ve onu istediğiniz şekle sokmanızı sağlayan Thunderbolt teknolojisi ile bunu yapabilecek ve yüksek performanslı çevre birimlerini bilgisayarınıza rahatça bağlayabileceksiniz. Bu teknolojinin oldukça hızlı olması size çok daha çabuk işlemlerinizi yapma fırsatı sunarken, bunun yanı sıra hiçbir yerde bulunmayan benzersiz genişletme olanaklarını da sunmaktadır. Uzaktaki sevdiklerinizle görüntülü iletişim kurmak istediğinizde size HD görüntü kalitesi sunan bu bilgisayar geniş ekran özelliğiyle de görüşmelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Bunların yanı sıra iPad, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch ve diğer İntel tabanlı Mac bilgisayarlarla da çok iyi kalitede görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Bağlantı konusunda hiçbir sıkıntı çıkarmayan ve çok hızlı bir şekilde internete bağlanabilen, uzun süre şarjının dayanması ve daha az şarja takılması da bilgisayarın seçilmesi konusunda önemli bir nokta olmuştur. Teknoloji harikası bu bilgisayar pürüzsüz cam yüzeyi ile de alıcıların ilgisini çekmektedir.
yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda